SKŁAD

Darek
Darek Stachu „Stanley” Kalisz – gitara basowa – ur. 06.10.1970 r.Urodził się cztery dni po narodzinach Stinga, ale też i dziewiętnaście lat później w uroczej miejscowości zwanej Mławą. Zodiakalna waga. Basowy samouk.
Jego muzyczna przygoda i związane z tym poszerzanie horyzontów muzycznych to piętno lat 70-tych, w których się urodził, kiedy to w różny sposób poszło do nieba wiele muzycznych dusz. Pierwsze szlify basisty otrzymał od brata. Później próbował się grupowo. Na początek mławski blues – rockowy Full Light Blues Band w ogólniaku, później studia w Sopocie i kilka kapel rockowych. Trochę przerwy i w Warszawie zimna fala w postaci Higher Love, później gościnnie na wesoło w Black and White, a obecnie Demobil Blues.Lubi piwo w granicach trzech złotych i basówkę Yamaha BB G5.

Często słucha:Led Zeppelin, Deep Purple, Van Halen, Genesis, Yes, TOTO, Dream Theater, The Police, Mezzoforte, Weather Report, Thin Lizzy, Simply Red, King CrimsonSting, Miles Davis, John Lennon,Carlos Santana, Jimi Hendrix, Frank Gambale, Alan Holdsworth, Scot Henderson, Eric Johnson, Steve Vai, Eric Clapton, Steve Morse, Pat Metheny

Inspiracje basowe:
Jaco Pastorius, Marcus Miller, Wictor Wooten, Krzysztof Ścierański, John Patitucci, Lauhrence Cottle, Alain Caron, Stanley Clarke

 
Grzesiek
Grzegorz Tadrzak – instrumenty klawiszowe – ur.31 stycznia 1982r. w Przasnyszu. Już jako mały chłopiec miał kontakt z muzyką dzięki uzdolnionemu tacie. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Mławie w klasie akordeonu i fortepianu.W latach 90 zadebiutował jako klawiszowiec w zespole HOLL z którym nagrał pierwszą płytę. Brał udział w programie telewizyjnym „STREFA-P” w TV4, koncert w STUDIU AGNIESZKI OSIECKIEJ – Polskie Radio PR3.Obecnie gra na instrumentach klawiszowych w Przasnyskim zespole PRZECIĄG. Od lipca 2007r. gra w zespole bluesowym DEMOBIL BLUES, w którym zaczyna wielką przygodę z bluesem.

 

Artur
Artur Mikiewicz – Miki – perkusja – ur.30. 03. 1965r. Zacząłem z zespołem Smirnoff dawno temu, po paru latach z zespołem Metal Mord, a następnie z zespołem Krys Blues Band. Zagrałem z nimi w Jarocinie i 3 razy na Rawa Blues Festiwal. Obecnie morduję się w Demobil Blues.

 

 

 

Marek
Marek Falkiewicz – gitara i wokal – ur.26.10.1963r. w Ostródzie Założyciel i Kompozytor Grupy Demobil Blues.
Od 7-go roku życia, zaczął przygodę z muzyką, śpiewając w chórze szkolnym. Mając 12 lat zaczął naukę gry na gitarze.
W późniejszym okresie czasu z zespołem Max w Bolesławiu Olkusz, przy G.O.K. grał Rock‘n’Rolla, gdzie pod okiem Janusza Kolczyka nabył techniki gry na gitarze i wokalistyki.Będąc w wojsku w latach 83-85r.w Stargardzie Szczecińskim, grał i śpiewał poezje oraz Folk-muzykę Włóczęgów i Poetów. W roku 1987, zamieszkał na stałe w mieście Ciechanowie i tam założył w 1993r. formacje DEMOBIL BLUES.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kazik

Brak opisu